Deze week, is de week van de IJsclub Sneek bij de Poiesz in de Noorderhoek (Jancko Douwamastraat). A.s. zaterdag 24 februari zullen wij in de winkel aanwezig zijn tussen 10 en 15 uur en hopen wij dat heel veel mensen de overheerlijke tompoezen van de bakker van Poiesz mee zullen nemen in hun boodschappen mandje. Hiermee ondersteunt u de IJsclub Sneek extra !
Met het extra geld dat wij via de Jeugd Sponsor Actie mogen ontvangen gaan wij er natuurlijk weer alles aan doen, om het in een ijsperiode extra leuk voor de jeugd te maken. We hebben o.a. ijshockey doelen en zorgen ervoor dat de jeugd van Sneek en omstreken heerlijk kan schaatsen op een mooie gezellige schaatsbaan. En er komt voor de jeugd ook een alternatieve Elfstedentocht, onze vrijwilligers zorgen ervoor dat in de periode met kou en ijs, alles weer voor elkaar is.😀
Hopelijk zien we u a.s. zaterdag bij de Poiesz in de Noorderhoek. En u krijgt niet allen sponsormunten bij de Tompoezen, nee, bij elke 10 euro aan boodschappenontvangt u een sponsormunt en bij speciale aanbiedingen kan dat zelfs tot 10 munten per product oplopen. Dus …… op naar de Poiesz

Posted in: jeugd.
Last Modified: februari 21, 2018