Bestuur en contact

Voorzitter:
Jacob Akkerman
06-11584569 / 0515-412740
 j.s.akkerman@home.nl

Vice-voorzitter:
Klaas de Jong
06-23203786 / 0515-416997
k.de.jong72@gmail.com

Secretaris:
Bouke van der Meulen
06-33833431
bmeulen257@gmail.com

Penningmeester:
Rein Reinsma
0622966710 / 0515-418630
penningmeester@ijsclubsneek.nl

Ledenadministratie:
Stoffel Boersma
06-52244389 /0515-424848
ledenadministratie@ijsclubsneek.nl

IJsmeester/Algemeen Bestuurslid:
Jelle Plantinga
06-27203400 /0515-420916
plantingajelle@gmail.com

Inschrijving Scholen voor schaatsen op de ijsbaan
voorinschrijven kan, we moeten natuurlijk nog afwachten of we ijs krijgen, maar we kunnen wel alvast puzzelen met de tijden en mogelijkheden. Scholen kunnen zich melden bij Claudia Reinsma, penningmeester@ijsclubsneek.nl Bellen kan ook (0652326217), maar alleen schriftelijke verzoeken kunnen ook daadwerkelijk behandeld worden (dit om fouten te voorkomen)

huur clubhuis/accommodatie:Jaap Nienhuis
0515-415363
j.nienhuis@home.nl

KVK nummer 40000277
IBAN:NL09RABO0175294801 t.n.v. IJsclub Sneek 1871
Postadres: Westereems 17, 8602 CR Sneek